Sklep internetowy

Godziny pracy sklepu stacjonarnego
Poniedziałek – Piątek: 7:30-14:45

29.03.2024 sklep stacjonarny nieczynny

Nie znaleziono żadnych wyników

Nie znaleziono szukanej strony. Proszę spróbować innej definicji wyszukiwania lub zlokalizować wpis przy użyciu nawigacji powyżej.

Nasz sklep

Kolekcje ręcznie tworzonych bombek choinkowych ze szkła

Tradycja dekorowania choinki na Boże Narodzenie to jeden z najpiękniejszych zwyczajów świątecznych. Ozdoby choinkowe, które goszczą w naszym domu, wpływają na magiczność i nadzwyczajność atmosfery świątecznej. To właśnie one sprawiają, że zwykłe drzewko nabiera wyjątkowego charakteru. W GMC Fabryka Bombek wiemy jak ważne jest dbanie o każdy detal, oryginalność i niepowtarzalność dekoracji, dlatego na okres Świąt Bożego Narodzenia stworzyliśmy unikalne kolekcje ręcznie tworzonych bombek choinkowych ze szkła. 

Z pasji do piękna otwieramy przed Tobą drzwi do naszego świata pełnego magii, inspiracji oraz świątecznych dzieł sztuki. Sklep GMC Fabryka Bombek to szeroki asortyment produktów, wyróżniających się ponadczasowym i niepowtarzalnym wzornictwem.

Szklane ozdoby są dziełem pani Lucyny Gozdek, która corocznie projektuje około 700 nowych wzorów. Wszystkie bombki są dekorowane przez zdolnych i wykwalifikowanych pracowników. Cały proces produkcji wykonywany jest w 100% ręcznie przy użyciu materiałów najwyższej jakości. 

Nasza firma działa na rynku od 1995 roku i zdobyła uznanie wielu zagranicznych i krajowych kontrahentów. Tak unikatowe ozdoby powstają dzięki wielkiej pasji, długoletniej tradycji i gromadzonemu przez lata doświadczeniu. Produkty wykonywane są z dbałością o najmniejszy szczegół.

BEZPIECZNE ZAKUPY

100% ZADOWOLENIA