Sklep internetowy

Godziny pracy sklepu stacjonarnego
Poniedziałek – Piątek: 7:30-14:45

29.03.2024 sklep stacjonarny nieczynny

Nasz sklep

Kolekcje ręcznie tworzonych bombek choinkowych ze szkła

Tradycja dekorowania choinki na Boże Narodzenie to jeden z najpiękniejszych zwyczajów świątecznych. Ozdoby choinkowe, które goszczą w naszym domu, wpływają na magiczność i nadzwyczajność atmosfery świątecznej. To właśnie one sprawiają, że zwykłe drzewko nabiera wyjątkowego charakteru. W GMC Fabryka Bombek wiemy jak ważne jest dbanie o każdy detal, oryginalność i niepowtarzalność dekoracji, dlatego na okres Świąt Bożego Narodzenia stworzyliśmy unikalne kolekcje ręcznie tworzonych bombek choinkowych ze szkła. 

Z pasji do piękna otwieramy przed Tobą drzwi do naszego świata pełnego magii, inspiracji oraz świątecznych dzieł sztuki. Sklep GMC Fabryka Bombek to szeroki asortyment produktów, wyróżniających się ponadczasowym i niepowtarzalnym wzornictwem.

Szklane ozdoby są dziełem pani Lucyny Gozdek, która corocznie projektuje około 700 nowych wzorów. Wszystkie bombki są dekorowane przez zdolnych i wykwalifikowanych pracowników. Cały proces produkcji wykonywany jest w 100% ręcznie przy użyciu materiałów najwyższej jakości. 

Nasza firma działa na rynku od 1995 roku i zdobyła uznanie wielu zagranicznych i krajowych kontrahentów. Tak unikatowe ozdoby powstają dzięki wielkiej pasji, długoletniej tradycji i gromadzonemu przez lata doświadczeniu. Produkty wykonywane są z dbałością o najmniejszy szczegół.

BEZPIECZNE ZAKUPY

100% ZADOWOLENIA