STREFA B2B

Internetowa platforma sprzedaży i obsługi partnerów

Dołącz do naszej strefy partnerskiej

Firma GMC Fabryka Bombek jest doświadczonym producentem szklanych, ręcznie zdobionych ozdób choinkowych, które wyróżniają się najwyższą jakością wykonania i niepowtarzalnym designem. Dzięki wieloletniej tradycji firma stała się wiodącym producentem unikatowych ręcznie zdobionych bombek choinkowych, które doceniane są nie tylko na rynku polskim, ale niemal na całym świecie.

Bazując na aktualnych trendach dekoratorskich i konsumenckich każdego roku opracowujemy nową kolekcję wzorów i wzbogacamy naszą ofertę o szereg intrygujących nowości. Bogate i niepowtarzalne wzory idealnie nadają się do tworzenia nowych kolekcji świątecznych, często wybieranych przez naszych partnerów biznesowych z Polski, jak również z zagranicy.

W naszej kompleksowej ofercie można znaleźć wszelkiego rodzaju szklane ozdoby choinkowe klasyczne i formy tematyczne ręcznie dmuchane.
Oferowany przez nas produkt finalny, czyli elegancko i bezpiecznie zapakowana dekoracja świąteczna, poprzedzony jest wnikliwą kontrolą jakości. Dzięki temu nasze bombki mają ekskluzywny charakter, co w połączeniu z wyrafinowanym wzornictwem gwarantuje sukces sprzedaży.

Targi

Corocznie nasze dekoracje są nagradzane podczas wystawy Trend Show, która odbywa się na największych międzynarodowych targach Christmasworld we Frankfurcie. Możemy z dumą przyznać, że bierzemy czynny udział w kreowaniu świątecznych trendów dekoracyjnych. Nasze ozdoby świąteczne podczas jednej z frankfurckich ekspozycji zostały wyróżnione przez światowej sławy projektanta Jeana-Paula Gaultier.

Zaufali nam