Uwaga Ostrzeżenie: Istnieje możliwość zapisu pliku konfiguracyjnego w lokalizacji: /home/italiatr/www/strony/gmc/strona/includes/configure.php. Istnieje ryzyko zagrożenia pracy systemu - zmień uprawnienia dla tego pliku.
Strona główna  |  Mapa dojazdu  |  Kontakt
    Telefon:
    +48 (015) 864 22 63
Fax: +48 (015) 864 26 04
Polski English GMC Sp. z o.o.
ul. Kościuszki 2,  28-200 Staszów
woj. świętokrzyskie
email: office@gmc.com.pl, gmcspzoo, biuro

 Bombki (6)
 Sople (6)
 Serca (6)
 Jajka (6)
 Formy (2)
 Szpice (2)
 Anio³y (2)
 Gwiazdy (2)
 Instrumenty (2)
 Kwiatki (2)
 Miko³aje (2)
 Owoce (2)
 Pod wod± (2)
 Prezenty (2)
 Ptaki (2)
 W lesie (2)
 Zwierz±tka (2)Informacja o wynikach postępowania ofertowego na realizację usług doradczych polegających na przeprowadzeniu audytu wzorniczego dla firmy „GMC” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oraz opracowaniu na podstawie przeprowadzonego audytu strategii wzorniczej przedsiębiorstwa w ramach projektu pn. „WZROST KONKURENCYJNOŚCI SPÓŁKI „GMC” W WYNIKU PRZEPROWADZENIA AUDYTU WZORNICZEGO I OPRACOWANIA STRATEGII WZORNICZEJ” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020, Oś Priorytetowa I: Przedsiębiorcza Polska Wschodnia, Działanie 1.4 Wzór na konkurencję I Etap.

Informacja o wynikach postępowania ofertowego

ZAPYTANIE OFERTOWE DOT. REALIZACJI USŁUG DORADCZYCH POLEGAJĄCYCH NA PRZEPROWADZENIU AUDYTU WZORNICZEGO I OPRACOWANIU STRATEGII WZORNICZEJ"GMC" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ zaprasza do złożenia oferty na realizację usług doradczych polegających na przeprowadzeniu audytu wzorniczego dla firmy "GMC" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oraz opracowaniu na podstawie przeprowadzonego audytu strategii wzorniczej przedsiębiorstwa w ramach projektu pn. "WZROST KONKURENCYJNO¦CI SPÓŁKI "GMC" W WYNIKU PRZEPROWADZENIA AUDYTU WZORNICZEGO I OPRACOWANIA STRATEGII WZORNICZEJ" współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020, Oś Priorytetowa I: Przedsiębiorcza Polska Wschodnia, Działanie 1.4 Wzór na konkurencję I Etap.Załączniki:

Nowe produkty ze szkła niesodowego
Wykonujemy tradycyjna ręczna metodą szklane ozdoby świąteczne, dekorowane przez zręcznych plastyków. Firma działa na rynku od 1995 roku i zdobyła uznanie wielu zagranicznych i krajowych klientów.


Oferujemy:


  • - bombki choinkowe, okrągłe jak również w wielu fantazyjnych kształtach
  • - dekoracje wielkanocne, jajka Faberze, ptaszki, kwiaty
  • - florystyczne, bombki na odciągach, tealighty
  • - walentynkowe, serduszka
  • - zestawy upominkowe - dekoracyjne dedykowane dla firm i instytucji, jak również dekoracje całoroczne np. owoce, zwierzątka, rybki.

Zwierzêta

Kategoria
Zwierzêta


KOD: #5403

Zwierzêta

Kategoria
Zwierzêta


KOD: #5401-1

W lesie

Kategoria
W lesie


KOD: #0780m

W lesie

Kategoria
W lesie


KOD: #0750-3m

Ptaki

Kategoria
Ptaki


KOD: #0602m

Ptaki

Kategoria
Ptaki


KOD: #0600m